وب سایت استاتیک از نخستین وبسایت هایی است که در شبکه جهانی اینترنت طراحی و راه اندازی شده بود. وب سایت استاتیک از این جهت نام گذاری شده که در مقایسه با وب سایت داینامیک کمتر مورد ویرایش قرار می‌گیرد. ویرایش وب سایت‌های استاتیک باید توسط برنامه نویسان حرفه‌ای انجام گیرد. این وبسایت ها در طول سال فقط چند بار نیاز به ویرایش دارند و افراد غیرمتخصص قادر به ویرایش این وبسایت نیستند. این وب سایت‌ها معمولاً از html  و css  تشکیل شده‌اند و ساختار ثابتی دارند.وب سایت استاتیک

مزایا و معایب وب سایت استاتیک

 معایب استفاده از وب سایت‌های استاتیک

 وب سایت استاتیک برای راه اندازی به هزینه‌های اولیه کمتر ولی برای نگهداری به هزینه بیشتری نسبت به سایر سایت‌ها نیاز دارد.
 برای ایجاد تغییرات جزئی در سایت نیاز به ایجاد تغییر در کلیه صفحات سایت است به همین خاطر این تغییرات هزینه بسیار بالایی برای صاحبان وب سایت به همراه خواهد داشت.
 وب سایت‌های استاتیک امکان بروز رسانی اطلاعات را ندارند. در نتیجه شما سایتی حاوی محتوا و مطالب قدیمی در اختیار خواهید داشت.
 تعداد صفحات وب سایت استاتیک بسیار محدود است.
 از پنل مدیریتی بهره مند نیستند.
 وب سایت‌های استاتیک به مرور زمان  و پس از گذشت چند سال نیاز به بازطراحی دارند. در مقابل وب سایت‌های داینامیک قابلیت به روزرسانی مرتب اطلاعات و یا افزودن امکانات جدید را دارا هستند.
 وب سایت‌های استاتیک به علت آپدیت نشدن مطالب و محتوا، معمولاً رتبه‌های بالایی در موتورهای جستجوگر گوگل به دست نمی‌آورند.
 امکان آپدیت و یا به روز رسانی مطالب توسط مدیر وب سایت وجود ندارد. صاحبان وب سایت‌های استاتیک برای اعمال جزئی‌ترین تغییرات باید به افراد متخصص رجوع کنند که این یکی از مشکلات عمده وب سایت‌های استاتیک به شمار می‌رود.

 مزایای استفاده از وب سایت‌های استاتیک

 وب سایت‌های استاتیک به عنوان یک بروشور آنلاین قابل قبول محسوب می‌شوند.
 وب سایت‌های استاتیک سرعت لود بسیار بالایی دارند.
هزینه طراحی این وبسایت‌ها بسیار پایین است اما اعمال هر گونه تغییر نیازمند 
 حضور افراد متخصص است. به همین خاطر هزینه بسیار بالایی برای ویرایش را متحمل می‌شوند.
 امنیت وب سایت‌های استاتیک بسیار بالا است.
 وب سایت‌های استاتیک  مدت زمان کمی برای طراحی نیاز دارند.

 ممنون از اینکه تا پایان این مقاله ما را در وبلاگ رز بلاگ همراهی نمودید. امیدواریم که از مطالعه مطالب فوق لذت برده باشید و مطالب برای سان کاربردی مفید و آموزنده واقع شده باشد.


بازاریابی اینترنتی استاتیک ,سایت‌های ,سایت ,مطالب ,دارند ,ویرایش ,سایت‌های استاتیک ,سایت استاتیک ,بسیار بالایی ,افراد متخصص ,بالایی برای ,هزینه بسیار بالایی منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
Camilap81 netz سپیدار افرا میزنن چوب زیر ساقه وبلاگ سایت همراه مشاور egtesadfile هواداران حمید هیراد رمانک takerb هواداران پروفسور محمدمهدی زاهدی